Dalyan Tekne Kooperatifi, 1983 yılında kurulan Türkiye'deki ilk tekne kooperatifidir.

+90 252 284 20 94

+90 252 284 32 54

Dalyan Mah. Kordon Cad.

No: 11/D 48600 Ortaca / Muğla

08:30 – 17:30

Pazartesi - Pazar

Hakkımızda

Dalyan Tekne Kooperatifi

1983 yılında Türkiye'deki ilk tekne kooperatifi olarak kurulmuş olan Dalyan Tekne Kooperatifi, Dalyan Nehri ve Köyceğiz Gölü üzerinde aralıksız olarak o günden bugüne hizmetlerine devam etmektedir. Hepsi belgeli ve plakalı kooperatife üye 150 tekne bulunmaktadır.

Bütün kooperatif üyeleri ve çalışanları yöre insanlarından oluşur. Bu durum bölgedeki görülmeye değer yerleri kaçırmadan kanallarda dolaşmanıza ve tekne gezilerinizi en keyifli şekilde sürdürmenize yardımcı olur. Teknelerimize binen her yolcu sigortalıdır. Kendi can güvenliğiniz ve sorunsuz bir tatil için Dalyan Tekne Kooperatif plakası ve logosu olan tekneleri tercih etmenizi öneriyoruz.

Ann Gilbert

Göl Turizm Seyahat Acentesi

Dalyan Tekne Kooperatifine ait olan Göl Turizm Seyahat Acentesi A-Grubu turizm ve seyahat belgesine sahip olup, TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) üyesidir. Tatiliniz sırasında Dalyan ve civarına yapılan tüm kara ve deniz turlarını organize etmektedir. Daha fazla bilgi için lütfen iskeledeki kooperatif enformasyon masalarını ziyaret ediniz veya 284 32 54 nolu telefondan bize ulaşınız.

Arabalı Feribot Hizmeti

Balıkesir'in Cunda Adası'ndaki tersanede yapımı tamamlanan, yaklaşık 200 bin liraya mal olan 'Deniz Kızı' adlı feribotumuz hizmete girmiştir. 12 metre uzunluğunda, 6 metre genişliğindeki feribotun, 4 otomobil ya da 1 kamyonet, 2 otomobili aynı anda taşıma kapasitesine sahip.

4 ayda yapımı tamamlanan teknenin çevreyle uyumlu olması ve kriterlere uygun olması için boyunu 12 metre ile sınırlandırdık. Köyceğiz'den Ortaca'ya ulaşmak için Köyceğiz Gölü'nün etrafını dolaşmanız gerekiyor. Bu ada 80 kilometrelik bir yol ve ortalama bir saatte gidilebiliyor. Arabalı feribot ile rahatça 5 dakika da karşıya geçilebilecek. Köyceğiz ve Ortaca ilçeleri birbirine bağlandı. Biz bu feribotu yaptırırken düşündük ki tamam, araçlarımız geçecek, insanlarımız faydalanacak ama biz Özel Çevre Koruma Bölgesi'ndeyiz. Burada dünya kuş türlerini barındıran gölümüz, göletlerimiz var. Bazen sıcaklıklardan, bazen insan hatalarından dolayı sazlık yangınları, orman yangınları hatta ve hatta tekne yangınları meydana geliyor. Suyumuz zaten teknemizin altında mevcut, ekstradan bir motor koyarak itfaiye araçlarında bulunan yangın tertibatını da teknemize taktırdık. Herhangi bir yangında her an, 24 saat hizmete hazır.

155 Kayıtlı Tekne
13 Farklı Tur
12000 Yıllık Taşınan Misafir
100 % Müşteri Memnuniyeti

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ ?

GÜVENİLİR

Turizm sektöründe uzun yıllardır çalışan belgeli tedarikçilerden aldığımız hizmetler nedeni ile tüm tatil aktivitelerimiz güvenilirdir.

PROFESYONEL

Uzun yıllar dayanan turizmdeki profesyonelliğimizi daha eğlenceli tatiller yaratmak için kullanıyor ve sektörü gözlemliyoruz.

DENEYİMLİ

Önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyeti ve bunu sağlamak için deneyimli çalışanlarımızın yeteneklerine ve potansiyellerine güveniyoruz.

YENİLİKÇİ

Her şeyi biliyorum demenin, hiçbir şey bilmemek olduğu düşüncesi ile her türlü yeni düşünce ve önerilere açığız.

YÜKSEK KALİTE

Müşterilerimizin yüksek memnuniyetlerini sağlamada en önemli nokta verdiğimiz yüksek kaliteli hizmetlerimiz.

UYGUN

Değişik yaş gruplarına özel ve onların beklentilere uygun birçok alternatifli tatil seçenekleri sunuyoruz.

YÖNETİM KADROMUZ

Tugay Bağcı

Mehmet Ali DEMİR

BAŞKAN
+90 252 284 32 54
Tugay Bağcı

Hüseyin KILINÇ

YÖNETİM KURULU ÜYESİ
+90 252 284 32 54
Hüseyin KILINÇ

Abdullah KÖSE

YÖNETİM KURULU ÜYESİ
+90 252 284 32 54
Ferhat KOÇYİĞİT

Ferhat KOÇYİĞİT

YÖNETİM KURULU ÜYESİ
+90 252 284 32 54
Tugay Bağcı

Levent KURU

YÖNETİM KURULU ÜYESİ
+90 252 284 32 54
Turgay Bağcı

Turgay Bağcı

DENETİM KURULU ÜYESİ
+90 252 284 32 54

Mutlu Müşteri Yorumları

İş Ortaklarımız

Gerekli duyduğunuz tüm bilgiler için, Çekinmeden bize ulaşınız..!